Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czVideodokumentyŽivotní prostředíEarthlings - Pozemšťané

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Earthlings - Pozemšťané

Earthlings - Pozemšťané

USA, 2005, 95 min

Dokument americké ekologické organizace Nation Earth se snaží ukázat brutalitu, kterou lidé páchají na zvířatech, aby dohnal diváky k přehodnocení svého životního stylu. Je rozdělen na několik částí: domácí mazlíčci (odchyt a utracení zdivočelých psů), jídlo (mučení a porážka dobytka na jatkách), oblečení (zabíjení zvířat pro kožešinu), zábava (kruté životní podmínky zvířat v cirkusech, smrt v rodeech a v korridě). Film je vlastně komentovanou sérií jednotlivých záběrů, z nichž většina je údajně pořízena skrytou kamerou na skutečných jatkách a podobných místech a nebyla doposud nikde uveřejněna.

 

 

Loading...

Pro psaní komentářů se musíte přihlásit. Nemáte účet? Zaregistrujte se.

Komentáře   

+4 # Kicker 2012-09-20 08:47
On ani tak není problém, že jíme ta zvířata, ale jak se k nim chováme. Myslím, že by stačilo třeba ty frantíky, kteří tak rádi krmí husy nebo kachny (teď nevím) zakopané v zemi, aby měly pořádně chutné jatýrka, zakopat do té země také, třeba na týden. Ono většinou když ti lidé okusí sami svou vlastní medicínu, tak se jim to pak moc nelíbí. Nejednou se zjistilo, že jsou zvířata inteligentní, a dost, sloni, delfíni, tuším že i vrány, chobotnice atd. Ale vzhledem k tomu, že člověk je schopen nechat zabít tisíce, či statisíce jiných pro vlastní prospěch, tak se tomuhle divit nemůžeme.
+5 # Kicker 2012-09-20 08:55
P.S. Myslím že i spousta těch lidí, kteří se toho účastní to vidí jako nechutné, ovšem časem si na to zvyknou. Ono když prostě práce je dnes jediný opravdový zdroj obživy, a nějakou práci mít musíte, stačí najít chudé místo a postavit tam nějakou nechutnou továrnu na maso, lidé prostě pracovat budou, musí, jinak by umřeli hlady. A toho přesně tyto hodné korporace (které původně sloužili k obecně prospěšným účelům) slouží dnes.

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás