AC24.cz

AC24.czVideodokumentyŽivotní prostředíEarthlings - Pozemšťané

Sociální sítě

Reklama

/* VRTZ JS 300 x 250 pagead DO NOT MODIFY */ document.write('');

Earthlings - Pozemšťané

Earthlings - Pozemšťané

USA, 2005, 95 min

Dokument americké ekologické organizace Nation Earth se snaží ukázat brutalitu, kterou lidé páchají na zvířatech, aby dohnal diváky k přehodnocení svého životního stylu. Je rozdělen na několik částí: domácí mazlíčci (odchyt a utracení zdivočelých psů), jídlo (mučení a porážka dobytka na jatkách), oblečení (zabíjení zvířat pro kožešinu), zábava (kruté životní podmínky zvířat v cirkusech, smrt v rodeech a v korridě). Film je vlastně komentovanou sérií jednotlivých záběrů, z nichž většina je údajně pořízena skrytou kamerou na skutečných jatkách a podobných místech a nebyla doposud nikde uveřejněna.

 

Komentáře   

+4 # Kicker 2012-09-20 08:47
On ani tak není problém, že jíme ta zvířata, ale jak se k nim chováme. Myslím, že by stačilo třeba ty frantíky, kteří tak rádi krmí husy nebo kachny (teď nevím) zakopané v zemi, aby měly pořádně chutné jatýrka, zakopat do té země také, třeba na týden. Ono většinou když ti lidé okusí sami svou vlastní medicínu, tak se jim to pak moc nelíbí. Nejednou se zjistilo, že jsou zvířata inteligentní, a dost, sloni, delfíni, tuším že i vrány, chobotnice atd. Ale vzhledem k tomu, že člověk je schopen nechat zabít tisíce, či statisíce jiných pro vlastní prospěch, tak se tomuhle divit nemůžeme.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Kicker 2012-09-20 08:55
P.S. Myslím že i spousta těch lidí, kteří se toho účastní to vidí jako nechutné, ovšem časem si na to zvyknou. Ono když prostě práce je dnes jediný opravdový zdroj obživy, a nějakou práci mít musíte, stačí najít chudé místo a postavit tam nějakou nechutnou továrnu na maso, lidé prostě pracovat budou, musí, jinak by umřeli hlady. A toho přesně tyto hodné korporace (které původně sloužili k obecně prospěšným účelům) slouží dnes.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA
Top of Page

Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte | Založeno 2011
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2011–2016 AC24, s.r.o. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás

Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.