Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czVideodokumentyZdravíMaestra Ayahuasca

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Maestra Ayahuasca

Maestra Ayahuasca

Česko, 2011, 76 min

Veliká Amazonie skrývá mnohá tajemství. A amazonští šamani nás překvapují svými schopnostmi a svým poznáním. Dokážou léčit i tzv. nevyléčitelné nemoci, protože přímo komunikují s rostlinami, které jim samy říkají, jak léčebně působí. Místní šamani dokážou vystoupit ze svého těla, cestovat po Zemi i vesmíru, můžou si stáhnout jakoukoli informaci, poznat cokoli, co je zajímá. Klíčem k tomu je ayahuasca, tajemná liána, jejíž odvar člověka nejen vyléčí a pročistí na všech úrovních, ale dává i poznání čehokoli v tomto světě i ve světech dosud nepoznaných, otevírá dveře do jiných dimenzí… S ayahuascou se ve filmu setkáme nejen prostřednictvím šamanů a jejich práce, ale i díky různým odborníkům a lidem, pro které znamená s ničím neporovnatelnou zkušenost. Film zároveň poukazuje na vážné ohrožení Amazonie a jejích obyvatel. O tom, jak nemilosrdně tam postupují těžařské společnosti, se mluví v médiích jen ojediněle.

Představujeme projekt přírodní rezervace v Ekvádoru

Během května a června 2013 se můžete setkat v Čechách na Šamanské cestě s kichua indiánem Agustínem Grefou > ZDE <

 

 

Loading...

Pro psaní komentářů se musíte přihlásit. Nemáte účet? Zaregistrujte se.

Komentáře   

0 # Mikau. 2012-12-08 01:13
ayahuasku bych si sám nebo s partou nikdy nedal...je to mocná bylina která má nějvětší podíl DMT
cs.wikipedia.org/.../5-MeO-DMT

jsou o tom i dokumenty a říkají tam právě o Psylocibinu a ayahuasce :))
www.youtube.com/.../
+1 # LADIN 2014-11-06 14:13
Ayahasku musim sehnat.. Strach o život je NIC v porovnani s možností byť jenom jedinkrát prožít ''ono'' a pochopit smysl našeho života..
Lze to samozřejmě pochopit i bez toho - pěkně poctivě, ale jeden (nezaslouženej) náhled by mohl zásadně pomoct..
Protože pouze Mistři umí opravdu meditovat.. A jenom pramálo lidí se dopracovalo na takovou úroveň a navíc jim to trvalo desítky let..
A to nemluvím o Osvícených, který nemusí meditovat a žijou bezprostředně celej vesmír.. Tam už jsou zmínky o nesmrtelnosti a o téměř neomezených schopnostech, rovnající se tzv. ''bohům'' (mimozemšťani) z nichž je nejstarší a nejmocnější (už nevim jméno) král Marsu..
0 # LADIN 2014-11-06 14:23
O těhle osvícených , nesmrtelných jogínech a bozích se píše v nejstarších spisech jógy a přestože ty nejpokročilejší techniky jsou drženy v tajnosti, o pár těchhle technik se ví a když si pročtete všechny techniky od základních, tak to dává smysl a podle odborníku je to z hlediska anatomie těla MOŽNÝ...
A tomu já teda řikám MOŽNOSTI, který stojí za to prozkoumat..

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás