AC24.cz
AC24.czVideodokumentyZdravíMaestra Ayahuasca

Sociální sítě

Listopadové číslo Vědomí právě v prodeji! Můžeme mít superpower?

Kdo tvrdí, že se lidé s nadpřirozenými schopnostmi objevují jen ve filmech? Našli jsme mezi námi muže, který už 70 let nejí ani nepije, mladou dívku, jejíž oči mají schopnosti rentgenu, nebo chlapce pochutnávajícího si na konstrukci letadla. S Miroslavem Polreichem navazujeme na minulé analýzy a prodiskutovali jsme budoucnost NATO, aktuálně palčivou otázku důvěry či správná řešení nastalých konfliktů. Vědomí ani tentokrát nezapomnělo na důležitost mentálního, psychického a duševního zdraví svých čtenářů a do listopadového čísla zařadilo třetí část seriálu Pansofia. S péčí o ostatní si však bohužel příliš nelámou hlavu Rothschildovi, jejichž praktiky a plány nekompromisně odhaluje Ľubomír Huďo v seriálu o mocných rodinách. A nejutajovanější nakonec – nové informace o demokracii ohrožujících experimentech elektrické stimulace mozku. První tištěné periodikum na světě, které se nebojí zveřejnit výzkumy kryté státním tajemstvím, je právě v prodeji v Česku i na Slovensku.http://vedomi.cz/cisla/2015-listopad-muzeme-mit-superpower/

Posted by AC24 - Vědomí on 26. listopad 2015

Reklama

loading...

 

Podporujeme

 

Maestra Ayahuasca

Maestra Ayahuasca

Česko, 2011, 76 min

Veliká Amazonie skrývá mnohá tajemství. A amazonští šamani nás překvapují svými schopnostmi a svým poznáním. Dokážou léčit i tzv. nevyléčitelné nemoci, protože přímo komunikují s rostlinami, které jim samy říkají, jak léčebně působí. Místní šamani dokážou vystoupit ze svého těla, cestovat po Zemi i vesmíru, můžou si stáhnout jakoukoli informaci, poznat cokoli, co je zajímá. Klíčem k tomu je ayahuasca, tajemná liána, jejíž odvar člověka nejen vyléčí a pročistí na všech úrovních, ale dává i poznání čehokoli v tomto světě i ve světech dosud nepoznaných, otevírá dveře do jiných dimenzí… S ayahuascou se ve filmu setkáme nejen prostřednictvím šamanů a jejich práce, ale i díky různým odborníkům a lidem, pro které znamená s ničím neporovnatelnou zkušenost. Film zároveň poukazuje na vážné ohrožení Amazonie a jejích obyvatel. O tom, jak nemilosrdně tam postupují těžařské společnosti, se mluví v médiích jen ojediněle.

Představujeme projekt přírodní rezervace v Ekvádoru

Během května a června 2013 se můžete setkat v Čechách na Šamanské cestě s kichua indiánem Agustínem Grefou > ZDE <

 

Komentáře   

0 # Mikau. 2012-12-08 01:13
ayahuasku bych si sám nebo s partou nikdy nedal...je to mocná bylina která má nějvětší podíl DMT
cs.wikipedia.org/.../5-MeO-DMT

jsou o tom i dokumenty a říkají tam právě o Psylocibinu a ayahuasce :))
www.youtube.com/.../
+1 # LADIN 2014-11-06 14:13
Ayahasku musim sehnat.. Strach o život je NIC v porovnani s možností byť jenom jedinkrát prožít ''ono'' a pochopit smysl našeho života..
Lze to samozřejmě pochopit i bez toho - pěkně poctivě, ale jeden (nezaslouženej) náhled by mohl zásadně pomoct..
Protože pouze Mistři umí opravdu meditovat.. A jenom pramálo lidí se dopracovalo na takovou úroveň a navíc jim to trvalo desítky let..
A to nemluvím o Osvícených, který nemusí meditovat a žijou bezprostředně celej vesmír.. Tam už jsou zmínky o nesmrtelnosti a o téměř neomezených schopnostech, rovnající se tzv. ''bohům'' (mimozemšťani) z nichž je nejstarší a nejmocnější (už nevim jméno) král Marsu..
0 # LADIN 2014-11-06 14:23
O těhle osvícených , nesmrtelných jogínech a bozích se píše v nejstarších spisech jógy a přestože ty nejpokročilejší techniky jsou drženy v tajnosti, o pár těchhle technik se ví a když si pročtete všechny techniky od základních, tak to dává smysl a podle odborníku je to z hlediska anatomie těla MOŽNÝ...
A tomu já teda řikám MOŽNOSTI, který stojí za to prozkoumat..
Top of Page

Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte | Založeno 2011
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Licence Creative Commons Nezávislý webový deník AC24.cz podléhá licenci Creative Commons 3.0 | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás

Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.