Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czVideodokumentyZáhady a mystériaNosso Lar - Náš domov

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Nosso Lar - Náš domov

Nosso Lar - Náš domov

Brazílie, 2010, 109 min

O člověku, který umře a poznává svět jako "duše z druhého břehu". Film byl natočen podle knihy Chico Xaviera, která popisuje život jeho duchovního učitele - duše, se kterou byl Chico Xavier ve spojení.

 

 

Loading...

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Komentáře   

+20 # Vladimír 2012-11-02 21:14
Krásný film, astrálnímu tématu se věnuji již poměrně dlouho. Za tu dobu jsem již na spoustu věcí přišel, spoustu věcí poznal a pochopil. Nicméně tento film ukazuje krásně představu koloběhu života a každý by se měl nad tím zamyslet. Smrtí nic nekončí. Vřele doporučuji vidět a nebránit se novým myšlenkám.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+17 # Radim 2012-11-02 21:15
Cituji Vladimír:
Krásný film, astrálnímu tématu se věnuji již poměrně dlouho. Za tu dobu jsem již na spoustu věcí přišel, spoustu věcí poznal a pochopil. Nicméně tento film ukazuje krásně představu koloběhu života a každý by se měl nad tím zamyslet. Smrtí nic nekončí. Vřele doporučuji vidět a nebránit se novým myšlenkám.


Tam nahoře jsou totiž lidé hodnoceni podle svých dobrých skutků vykonaných zde. Zde (na zemi) je míněna přestupní stanice do života tam. Doporučuji vidět. Velmi originální, velmi poutavé, nutící k zamyšlení. No odpovězte si sami - co dobrého (pro ostatní) jste za poslední týden udělali? * * * *
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Otto Katz 2012-11-03 18:18
asi tři měsíce před smrtí jsem poslal tento film Václavu Havlovi,nebot válení se ve výkalech vlastního soudu...lze ještě změnit....holt mu to nějaký podržtaška ani nepředal.... :zzz
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Petr11 2013-04-07 22:45
Tak to se mi nezdá. Já znám jiný astrál. Tam nejsou žádní bozi, ani technika. Tam žijou bytosti v souladu s přírodou a pracujou v klidu beze strachu. Nic jim žádní bozi nenaniřuzou, ani je nehlídají. Nepoužívají se tam pozemské příbuzenské vztahy, jem vztahy pracovní ...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # jerzy klechta 2014-03-08 15:26
A není důležitější, co si kdo z toho vezme, než jak to tam nahoře skutečně funguje? A není možné, že to tam funguje tak i tak? ;)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # noakovazkladna 2013-12-19 06:33
Nejprve jsem myslela, že si stáhnu komentář a reklamu k tomuto filmu z internetu, ale nakonec to nešlo. Snůška bezbožných řečí a syčení uražených ješitností, co jsem tam našla, je nepoužitelná. Většina lidí tento film nepochopila. Je to velmi nepříjemný film, protože nám nakoukne do svědomí a náš duch, to živé a milující někde uvnitř nás, začne žalovat, že nežijeme podle Božích zákonů. Vždy je nejdůležitější stav mysli, skrze kterou vnímáme své prožitky, protože ta čistí naše životy a otevírá bránu ke štěstí a lásce. Důkazem je, že stejné podmínky jsou pro různé lidi různě působící, jinak je vnímají a prožívají. Tady na Zemi se dějí nespravedlnosti , které nás brousí jako diamant. Ale až si svlékneme svoje obnošené a potrhané tělo, budeme láskyplně a zároveň nemilosrdně, přesně podle laskavosti a nemilosrdnosti svého nitra, zařazeni do „světa“ stejných lidí. Z filmu je zřejmé, že je to navíc vytvořený stupeň, jakoby předsálí dalších, čistších světů, kde žijí lidé již očištění od „pozemské špíny“ – tím myslím nedodržování Božích zákonů a bezvýhradné přijímání pozemských praktik a zákonů, které často těm Božím odporují. Víra v jakéhokoliv Boha, Alláha, Budhu nebo jiná božstva vždy při opravdovém prozkoumání těchto náboženských textů odhaluje prohnilost a škodlivost zákonů a zvyků nás lidí na Zemi. A proto tady jsme, neschopní žít v míru, lásce a nepoškozování svého okolí. Kdo to dokáže a začne pomáhat, milovat a povznášet, smí jít dál, z nemocnice lidských duchů „Nosso Laru“ do vyšších, světlých oblastí a nakonec skončí někde ve výšinách, kde je RÁJ.

Kdo se naštval, upozorňuju, že je to můj názor na tento film, nikomu ho nevnucuju a přímo je nutné, aby si každý dělal názory a závěry sám. Slepá víra zdržuje při čištění a povznášení ducha. Kdo hledá ve svém náboženství, najde pravdu a cestu nahoru ke štěstí. A to štěstí mu dovolí lépe snášet utrpení, které neodmyslitelně k životu na Zemi patří. Protože bolest a utrpení otevírá dveře k soucitu a pochopení, tedy pokud nemáme zavátý zrak přemírou ješitnosti, která nás vhání do náruče nenávisti, závisti a zlosti. Ale to je moc těžké, protože kdo by nechtěl pro sebe od života urvat to nejlepší? Viděla jsem tento film asi 5x a musím říct, nebo spíše přiznat se, že teprve opakovaně jsem začala chápat některé scény, které mi na poprvé, napodruhé, napotřetí připadaly jako zbytečná žvýkačka, která film zbytečně prodlužuje a odvádí od děje. Kdepak, je velice dobře promyšlený a kdo s ním začne o svém pozemském životě dialog, hodně se dozví. Přeji Vám všem užitek z tohoto Božího poselství.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Jana Č.Krumlov 2014-03-12 22:09
Velice Vám děkuji za tento komentář.Film jsem viděla
,,jen,,2x,ale určitě ho shlédnu vícekrát.Máte pravdu,že opakovaně si uvědomíme více věcí,které jsme poprvé nepochopili.Nej více mě dojalo,když doktor ,,Nahoře zjistil,kdo se za něj na Zemi modlil,že to byla pani,které se zrovna moc nevěnoval a byl dosti překvapen.Máme kolem sebe lidi,kteří dělají to samé a my o nich nevíme.Nikdy jsem nevěřila na žádné náboženství,ale přečtením několika knih jsem změnila názor a můj pohled na toto téma se zcela změnil.Mě osobně to posunulo k jinému přemýšlení a hlavně,,nebát se smrti,.Vždyť se vrátíme ,,DOMŮ,,!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Kali 2014-02-09 11:59
Někteří vnímají svou jsoucnost po svém , někdo potřebuje , aby mu byla předložena vizemi někoho jiného. Osobně nevnímám nějaký přínos.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # Miroslav84 2014-03-14 15:02
Krásný příběh, slušné kulisy očistce.. akorát jsem si nemohl nevšimnout skrytých symbolů : Pentagram, hexagram proč to sem cpou?...a nakonec židé zde nesmějí chybět jako trpitelé..na konci filmu.)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # Marc 2014-08-29 18:19
Moc krásný film,ukazující malost našeho dosavadního myšlení a to, jak vnímáme sami sebe víc,než by bylo zdrávo...a jak je to někdy těžké,povznést se sám nad sebe,nad svoji pýchu a ego...nebrat se tolik vážně a projevit lásku i úplně cizímu člověku,jen tak..Tam nahoře,i skryté v nás samých, je toho tolik,co nás přesahuje, a až to jednoho dne pochopíme,bude to chvíli bolet,ale pak najednou zjistíme,že jsme to konečně my a staneme se št'astnějšími.P roč čekat na očistec,než se sebou začneme konečně něco dělat,proč se nestat láskyplnějšími už ted' ...A at' už je to jak chce,trocha lásky,pochopení a empatie nebo pomoci druhým, ještě nikoho nezabila.. Když to pomůže alespon' jednomu člověku,bude to fajn...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás